תקנון וכללי התנהגות בארגון

 1. קידה – כמסורת וכבוד למקום ולזולת.
 2. מתי קידה ? בכניסה לדוג'ו , בתחילת שיעור ובסופו , בפניה למדריך/מאמן בתחילה ובסיום עבודה עם בן הזוג.
 3. לבוש (ג'י) – חליפה נקייה הכוללת סמל הארגון וחגורה חולצה טריקו מתחת לבגד , מגני ידיים ורגליים , מגן אשכים ,ללא תכשיטים .
 4. אסטטיקה - להקפיד על נקיון הגוף הכולל מקלחת לפני אמון, קזיזת ציפורניים ושיער אסוף.
 5. העדרויות מהאימון – האימון בנוי על לימוד פעמים בשבוע וכל שיעור מתבסס על השיעורים הקודמים ולכן העדריות מרובות מעקבות את התקדמות התלמיד ואת זמן הגשתו למבחן.
 6. איחורים לשיעור – השיעור מחולק לשלושה חלקים חימום , תירגול ופרקטיקה. הפסד החימום יכול לגרום לפציעות מיותרות וגם גורם לחוסר כבוד למורה ולתלמידים המגיעים בזמן.
 7. טופס פרטים אישיים – יש למלא טופס פרטים אישיים כל שנה מחדש ,לכל מתאמן ולצרף אישור הורים לילדים מתחת לגיל .18
 8. תשלום דמי חבר - אחת לשנה כל תלמיד חייב בדמי חבר לארגון שהם תנאי הכרחי לחברות.
 9. מבחנים – מבחן הוא סיכום כל החומר הנלמד לדרגה והצלחתו מאפשרת התחלת לימוד חומר חדש. המבחן מתקיים פעמיים בשנה בלבד ומותנה בנוכחות של 80% מהשיעורים ,אישור המאמן למוכנות התלמיד והשתתפות בסמינר אחד בשנה. למבחן יש להצטייד בטופס בקשה למבחן, 2 תמונות פספורט ,בודופס ,חליפה עם סמל + מגנים לקרבות.
 10. תשלום למבחן – גובה התשלום למבחן נקבע ע"פ גיל ודרגת המתאמן. המבחן כולל חגורה , תעודה , בודופס, אינו כלול בתשלום בדמי החבר.
 11. אליפויות – תחרות ספורטיבית שמטרתה לשפר את ההשגיות של התלמיד ולהעמיד אותו במצבים אשר יעזרו לו להתמודד במצבי לחץ בחיי השיגרה. האליפות מתקיימת פעמיים בשנה התשלום עבור האליפות הוא בניפרד .
 12. מחנה אימון – מפגש לימודי חברתי, עם מורים ותלמידים מהארץ ומהעולם בטכניקות חדשות שאינן נילמדות בשיעורים הרגילים המחנה הוא חובה (לפחות אחד בשנה) התשלום למחנה בניפרד.